Strona Główna      Kursy muzyczne

KURSY MUZYCZNE:

Naukę gry na instrumentach muzycznych oraz naukę śpiewu rozpoczęliśmy od 1994 roku jako AGENCJA  MUZYCZNA „OKTAWA” rejestrując działalność w Kuratorium Oświaty.

Od września 1997 podjęliśmy współpracę z firmą ZIBI (przedstawiciel firmy Casio) rozpoczynając działalność SZKOŁY  MUZYCZNEJ  CASIO  w Białymstoku.

Na naszych zajęciach dzieci i młodzież mają możliwość wspólnego muzykowania. Każdego roku organizujemy koncerty naszych uczniów na terenie województwa podlaskiego, gdzie nasi uczniowie mają możliwość posmakowania występu na dużej scenie ( graliśmy dla ponad tysięcznej publiczności) lub małej scenie (kameralne koncerty w szkołach).

W maju 2015 roku zorganizowaliśmy na dużej scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej Koncert  „Forever Young” pod nazwą „Gitarowa masa krytyczna”, gdzie jednocześnie zagrało ponad stu gitarzystów, co było pierwszym takim przedsięwzięciem w Białymstoku.

Organizacja zajęć pozwala nam na wspólne muzykowanie jako duety, bądź formacje muzyczne, ponieważ mamy dwie formy nauczania  :

- zajęcia grupowe

- zajęcia indywidualne.

Uczymy gry na:

- pianinie,

- keyboardzie,

- ukulele

- gitarze (wszystkie formy : klasyczna, elektryczna i basowa)

Prowadzimy również lekcje śpiewu.

Przez zabawę do wiedzy

Organizując nasze zajęcia pamiętamy zawsze o formule przez zabawę do wiedzy, dlatego nasze lekcje są dla uczniów formą odprężenia ale i możliwością doskonałego opanowania gry na instrumencie lub opanowania technik wokalnych.

Pomimo, iż na każdym spotkaniu organizacyjnym dla nowych uczniów mówimy, iż nasze kursy muzyczne mają wzbudzić w ich uczestnikach rozmiłowanie w muzyce i poznanie jej różnych form (umuzykalnienie) i chcielibyśmy aby nasi uczniowie mieli możliwość odpoczęcia od codzienności (lekcji, problemów szkolnych czy domowych , czy wreszcie od… komputera ) to wielu naszych absolwentów zawodowo para się muzyką.

Nasze zalety:

- dobra dostępność (pracujemy w kilkunastu punktach w Białymstoku!)

- doskonała jakość zajęć

- przystępna cena

- wieloletnie doświadczenie

Zapraszamy na zajęcia próbne ( po wcześniejszym telefonicznym umówieniu miejsca i terminu lekcji pokazowej)